Vodafone Bedava İnternet 2020 – Yeni Geçerli Yöntemler

tarafından
Vodafone Bedava İnternet 2020 – Yeni Geçerli Yöntemler

İnternet paketiniz yetersiz geldiyse ve ek paket almak istemiyorsanız siz de Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kampanyası düzenleyerek çoğu kişinin internete bedava olarak erişmesine de olanak sağlıyor. Bu rehberde ise Vodafone’da nasıl bedava internet kazanabileceğinize dair bilgiler vereceğim. Vodafone’da aktif olan bedava internet paketleri inceleyerek telefondan bedava internete girebilirsiniz. 4.5G fiber hızında Vodafone Bedava İnternet 2020 geçerli kampanyalarını sunacağız. Diğer sitelerin aksine bu yöntemler halen geçerli ve güncelliğini koruyor.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Alınır ?

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone için bedava internet alma işlemleri aşağıda göstereceğim başlıklarda detaylıca anlatılacaktır. Siz de tamamen güncel bedava internet avantajlarından faydalanabilirsiniz. Sayfayı aşağı kaydırarak bütün geçerli yöntemleri görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda’ya 5 GB Hoş Geldin Hediyesi

Eğer bu uygulamayı indirmemişseniz kesinlike tavsiye ediyoruz. Hem fatura bilgilerinize hem internet kullanımlarına ve başka özel tekliflere bakabileceğiniz bu uygulama özel hediyeler de barındıryor. Vodafone Yanımda uygulamasını ilk defa indirip kuranlara Vodafone abonelerine özel 5 GB hediye internet tanımlanıyor. Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet için Vodafone Yanımda uygulamasını size uygun Android veya iOS marketten indirip kurun. Uygulamayı açıp telefon bilgileriyle giriş yaptığınızda menü üzerinden “Bana ne var ?” bölümüne girerek buradan çarkı çevirmelisiniz. Çarkı çevirdikten sonra bedava internet kazanabilirsiniz. Fakat her zaman internet çıkmayabilir. Vodafone Yanımda hediyesi her hafta yenilenmektedir. Her hafta çark çevirmelisiniz.

Vodafone Yanımda ile kazanabileceğiniz hediye internetler:

 • 5 GB Bedava İnternet
 • 4 GB Bedava İnternet
 • 2 GB Bedava İnternet
 • 1 GB Bedava İnternet
 • Ve sürpriz olarak daha büyük miktarlar olabilir.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone İnternet Avcıları Bit İnternet Toplama

Vodafone Freezone kullanıcılarına özel bu kampanyada adeta bir pokemon avlıyor gibi bit avlayarak hediye internet kazanabilirsiniz. Ve bu kazanılan hediyeleri tekrar bit avlayarak tekrar onlarca defa daha kazanabilirsin. 26 yaş altı kullanıcılar için sunulan bu kampanyada AR(Artırılmış gerçeklik) ile telefon kamerası kullanarak ekrandaki bitleri avlayarak onlarca GB internet kazanabilir veya indirimli internet paketleri kazanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için “İnternet Avcıları” uygulamasını marketten indirip kurun. Telefon numaranızla kayıt olduğunuz sistemde bit avlayarak hediye internet kazanın ve hattınıza aktarın.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Hediye Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet için ilk kampanya seviyorum interneti kampanyası için yapmanız gereken basit test sorularına cevap vermek. Ondan sonra anında 3 GB bedava hediye internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone 3 GB bedava internet için, internet kazanmak isteyen aboneler telefon numaralarını girip SMS ile doğrulama yaptıkları zaman ankete devam eder ve bitirirlerse bu durumda mesaj bildirimi ile Vodafone interneti seviyorum kampanyası dahilinde hattınıza 3 GB bedava internet yüklemesi yapıyor. Hediye 1 günlüktür ve her abone için bir defaya mahsus tanımlanır. Test için aşağıdaki siteye gidebilirsiniz. Seviyorum interneti testi Vodafone

Vodafone E-Fatura veya SMS Fatura 1 GB Hediye İnternet

Eğer faturalı hat kullanıyorsanız 2 Hafta geçerli 1 GB Bedava internet kazanın. Vodafone E-Fatura veya SMS Fatura ile doğaya katkı sağlayıp 2 hafta geçerli hediye 1 GB internet kazanmak için aşağıdaki işlemlerden 1 tanesini yapın.

 • EFATURA yazıp boşluk bırakıp E-POSTA ADRESİNİZİ “7000” numarasına ücretsiz gönderin.
 • SMSFATURA yazıp “7000” numarasına ücretsiz gönderin.

Vodafone 4.5G Geçin 1 GB Bedava İnternet

Vodafone aboneliği olan hattınızı bayiye giderek 4.5G‘ye geçirirseniz bu haktan faydalanabileceksiniz. Bayiye gidip işlemleri yaptıktan sonra 1 GB bedava internet kazanacaksınız.

Vodafone 4.5G SIM Kart Değiştirin 5 GB Bedava İnternet

Vodafone aboneliği olan hattınızı bayiye giderek ücretsiz 4.5G SIM Kart alırsanız bu haktan faydalanabileceksiniz. Bayiye gidip işlemleri yaptıktan sonra 5 GB bedava internet kazanacaksınız.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet ( 30 TL üstü paket veya yükleme)

Vodafone FreeZone’lulara özel 2 GB bedava internet paketi kazanmak için 30 TL ve üzeri veya 29 TL ve üzeri paket yaparsanız kazanabilirsiniz. 2 gün geçerli olan kampanya Vodafone FreeZone’lulara özeldir.

Hattını Vodafone’ye Geçirenlere 3 Ay Boyunca 6 GB Hediye

Vodafone internet sitesi üzerinden yapacağınız Vodafone’lu olma başvurularında Vodafone tarafından size toplam 6 GB 3 ay geçerli bedava internet tanımlanacaktır.

Hattını Vodafone’ye Geçirenlere veya Yeni Hat Alımlara 12 Ay Boyunca 60 GB Hediye

Son 30 gün içinde numaranızı Vodafone’ye taşıdıysanız veya yeni hat alarak Vodafone’lu olduysanız faturalıda 12 ay boyunca toplam 60 GB hediye! İster Uyumlu, ister Red, hangisini seçerseniz seçin 12 ay boyunca her ay tarifenize ek 5 GB, toplamda 60 GB hediye kazanırsınız. Hediyenizi almak için Vodafone Yanımda Uygulaması’na girerek, Ek Paketler bölümüne göz atmanız yeterli.

Vodafone Özel Günler Bedava İnternet

Ek olarak her yıl gerçekleşen kampanyalar ile bedava internet hediyeleri aşağıdadır. Bu günlerde Vodafone her yıl bedava internet tanımlıyor.

Vodafone Özel Günleri Nelerdir?

 • Yılbaşı 2020 bedava internet paketi
 • 14 Şubat Sevgililer Günü bedava internet paketi
 • 1 Nisan bedava internet
 • 23 Nisan Gençlik ve Spor Bayram hediye internet paketi
 • 1 Mayıs İşçi Bayramı bedava internet
 • Ramazan Bayramı hediye internet
 • Kurban Bayramı bedava internet
 • 15 Temmuz ücretsiz internet
 • 30 Ağustos ücretsiz internet
 • 29 Ekim hediye internet
 • 10 Kasım Atatürk’ü Anma bedava internet

Evet bu rehberde sizlere tamamen geçerli bedava internet kampanyalarını gösterdik. Başka rehberlerde görüşmek üzere bildirimleri açmayı unutmayın!