Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır ? Bedava Spotify !

tarafından
Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır ? Bedava Spotify !

Bu yazımızda sizlere ücretsiz spotify premium nasıl alınır ? bedava spotify premium alımı nasıl yapılır ? spotify premium ücretsiz kullanma gibi konularda işinize yarayacak bilgileri paylaşıyor olacağız.

Spotify

Öncelikle Spotify Nedir Ondan Başlayalım

Bedava spotify premium, ücretsiz spotify premium, spotify premium ücretsiz yapılışına geçmeden önce sizlere Spotify nedir Ondan başlayalım.

Spotify, dünyanın dört bir yanındaki sanatçıların milyonlarca şarkıya ve diğer içeriğe erişebilmenizi sağlayan dijital bir müzik, podcast ve video akışı hizmetidir.

Müzik çalma gibi temel işlevler tamamen ücretsizdir, ancak Spotify Premium’a yükseltmeyi de seçebilirsiniz. Her iki durumda da şunları yapabilirsiniz:

  • Gözat ve Ara ile ne dinlemek istediğinizi seçin.
  • Discover Weekly, Release Radar ve Daily Mix gibi kişiselleştirilmiş özelliklerden öneriler alın.
  • Müzik koleksiyonları oluşturun.
  • Arkadaşların, sanatçıların ve ünlülerin ne dinlediğini görün.
  • Kendi radyo istasyonlarınızı oluşturun.

Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır ?

Ücretsiz Spotify Premium almak için yapılacaklara geçmeden önce bu ücretsiz olaya yasal olarak Spotify SADECE 3 AY İZİN VERİYOR. 3 Aydan sonra isterseniz ücret ödemeden iptal edebilirsiniz. Veya – bu yolu önermemekle birlikte www.teknolojidostu.net olarak sorumluluk kabul etmiyorum –  aşağıda anlatacağım yapılış aşamalarını yeni bir sanal kart, farklı mail adresi, farkı telefon numarası, farklı ip adresi ( vpn kullanmadan ip değiştirerek ) farklı bir cihaz kullanarak yeniden hesap açtığında tekrardan ücretsiz spotify premium alabilirsiniz. Tekrar hatırlatıyoruz. Bu yolu yasal olarak önermiyoruz. Bütün sorumluluk sizin üstünüzdedir. Ama sadece 3 Ay kullanıp iptal etmek ya da ücret ödeyerek devam etmek isterseniz, buyurun yazımıza devam edelim.

Öncelikle Tıkla Spotify sitesine git.

Ücretsiz Spotify Premium Bedava

  • Ücretsiz Denemeye Başla yazısına tıklayın.

Ücretsiz Spotify Premium Bedava

  • Spotify için Kaydol butonuna tıklayın.

Ücretsiz Spotify Premium Bedava

  • Bilgileri kendinize göre girip kayıt olun.

Ücretsiz Spotify Premium Bedava

Önemli Notlar:

Bu ekrana geldiğinizde eğer Spotify Premium’u yasal olarak sadece 3 aylığına kullanmak istiyorsanız ya kendi kredi veya banka kartınızı girip yenileme tarihinden önce iptal eder ve para ödemezseniz – uyarı: eğer iptal etmezseniz kartınızda para varsa otomatik çeker – bu olmasın istiyorsanız sanal kart oluşturursunuz.

Sanal kart oluşturmak için 18 yaş üstüyseniz ve kredi ya da banka kartınız var ise:

  • Kartınızın online işlemler menüsüne girerek bir sanal kart oluşturabilirsiniz.

18 yaş altındaysanız ve Sanal Kart oluşturmak istiyorsanız:

  • Tamamen ücretsiz ininal sanal kart oluşturmayı anlatacağız.

Telefonunuza ininal uygulamasını yüklüyorsunuz Play Store’dan veya App Store’dan. Arayüzü takip edip hesap oluşturun sonra yeni sanal karta tıklayın. Sonra kartın üzerine tıklayıp detayları gör derseniz kart bilgilerine erişmiş olursunuz.

Ayrıntılı anlatım için TIKLA İNİNAL SANAL KART NASIL OLUŞTURULUR

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Eğer bir sanal karttan yani içinde 0 TL bulunan karttan ödeme yapacaksanız kartınıza 1 TL yüklemeniz gerekmekte. Eğer kredi kartı veya banka kartınız olan banka kullanıyorsanız online işlemlerden sanal kartınıza komisyonsuz para aktarabilirsiniz. Dilediğinizde geri alırsınız. Ama ininala para aktarırken ininal uygulamasından karta para yüklemeniz gerekmekte ve komisyon olarak 2 TL kesmekte. Eğer bu işlemleri yapmakta zorluk çekerseniz Teknoloji Dostu Forumuna üye olup konu açarsanız yardımcı olurum.

Sanal kart detaylarını girerken adı soyadıya kendi adınızı soyadınızı girebilirsiniz. Bilgileri eksiksiz girdiğinizde 3 aylık ücretsiz Spotify Premium aktif olacaktır.

Eğer bu işlemleri yapmakta zorluk çekerseniz Teknoloji Dostu Forumuna üye olup konu açarsanız yardımcı olurum.

Tavsiye Edilen Yazı

Ücretsiz Netflix Nasıl Alınır ? Bedavaya Netflix Alın!