Ücretsiz Netflix Nasıl Alınır ? Bedavaya Netflix Alın!

tarafından
Ücretsiz Netflix Nasıl Alınır ? Bedavaya Netflix Alın!

Merhaba Teknoloji Dostu takipçileri. Bu yazımızda sizlere ücretsiz netflix nasıl alınır ? bedava netflix alımı nasıl yapılır ? netflix ücretsiz kullanma gibi konularda işinize yarayacak bilgileri paylaşıyor olacağız.

Netflix

Öncelikle Netflix nedir ondan başlayalım

Netflix, üyelerinin çok çeşitli ödüllü dizileri, filmleri, belgeselleri ve daha fazlasını internete bağlı binlerce cihaz üzerinden izlemesini sağlayan bir yayın hizmetidir. Netflix ile tüm içeriğimizi, tek bir reklam dahi görmek zorunda kalmadan, sınırsız bir şekilde izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Her zaman keşfedecek yeni bir şey vardır ve her ay yeni dizi, film ve programlar eklenir.

Ücretsiz Netflix Nasıl Alınır ?

Ücretsiz Netflix almak içik yapılacaklara geçmeden önce bu ücretsiz olaya yasal olarak Netflix SADECE 1 AY İZİN VERİYOR. 1 Aydan sonra isterseniz ücret ödemeden iptal edebilirsiniz. Veya – bu yolu önermemekle birlikte www.teknolojidostu.net olarak sorumluluk kabul etmiyorum –  aşağıda anlatacağım yapılış aşamalarını yeni bir sanal kart, farklı mail adresi, farkı telefon numarası, farklı ip adresi ( vpn kullanmadan ip değiştirerek ) farklı bir cihaz kullanarak yeniden hesap açtığında tekrardan ücretsiz netflix alabilirsiniz. Tekrar hatırlatıyoruz. Bu yolu yasal olarak önermiyoruz. Bütün sorumluluk sizin üstünüzdedir. Ama sadece 1 Ay kullanıp iptal etmek ya da ücret ödeyerek devam etmek isterseniz, buyurun yazımıza devam edelim.

Öncelikle Tıkla Netflix sitesine git.

Ücretsiz Netflix Kullanımı

“30 Gün ücretsiz deneyin” e tıklayın.

Planları görüntüleye tıklayın ve planınızı seçin. Önerim 4K ya kadar destekleyen özel pakettendir. Ve aynı anda 4 kişiye kadar kullanılabilmekedir.

Ücretsiz Netflix Kullanımı

Ücretsiz Netflix Kullanımı

 

Planı seçtikten sonra aşağı inip devam et butonuna tıklayın. Bir daha devam et butonuna tıklayın.

Ücretsiz Netflix Kullanımı

Hesabınızı oluşturmanız için formu kendi e-posta şifrenizi belirleyerek doldurun.

Ücretsiz Netflix Kullanımı

Buradan Kredi Kartı Veya Banka Kartını seçin.

Ücretsiz Netflix Kullanımı

Önemli Notlar:

Bu ekrana geldiğinizde eğer Netflixi yasal olarak sadece bir aylığına kullanmak istiyorsanız ya kendi kredi veya banka kartınızı girip yenileme tarihinden önce iptal eder ve para ödemezseniz – uyarı: eğer iptal etmezseniz kartınızda para varsa otomatik çeker – veya sanal kart oluşturursunuz.

Sanal kart oluşturmak için 18 yaş üstüyseniz ve kredi ya da banka kartınız var ise kartın online işlemler menüsüne girerek bir sanal kart oluşturabilirsiniz veya aşağıda tamamen ücretsiz ininal sanal kart oluşturmayı anlatacağız.

Telefonunuza ininal uygulamasını yüklüyorsunuz Play Store’dan veya App Store’dan. Arayüzü takip edip hesap oluşturun sonra yeni sanal karta tıklayın. Sonra kartın üzerine tıklayıp detayları gör derseniz kart bilgilerine erişmiş olursunuz.

Ayrıntılı anlatım için TIKLA İNİNAL SANAL KART NASIL OLUŞTURULUR

ÇOK ÖNEMLİ NOT: Eğer bir sanal karttan yani içinde 0 TL bulunan karttan ödeme yapacaksanız kartınıza 1 TL yüklemeniz gerekmekte. Eğer kredi kartı veya banka kartınız olan banka kullanıyorsanız online işlemlerden sanal kartınıza komisyonsuz parak aktarabilirsiniz. Dilediğinizde geri alırsınız. Ama ininala para aktarırken ininal uygulamasından karta para yüklemeniz gerekmekte ve komisyon olarak 2 TL kesmekte. Eğer bu işlemleri yapmakta zorluk çekerseniz Teknoloji Dostu Forumuna üye olup konu açarsanız yardımcı olurum.

Sanal kart detaylarını girerken adı soyadıya kendi adınızı soyadınızı girebilirsiniz. Bilgileri eksiksiz girdiğinizde 1 aylık ücretsiz Netflix aktif olacaktır.

 

Eğer bu işlemleri yapmakta zorluk çekerseniz Teknoloji Dostu Forumuna üye olup konu açarsanız yardımcı olurum.

Tavsiye Edilen Yazı

Ücretsiz Spotify Premium Nasıl Alınır ? Bedava Spotify !