Turkcell Bedava İnternet 2019 – Yeni Geçerli Yöntemler

tarafından
Turkcell Bedava İnternet 2019 – Yeni Geçerli Yöntemler

İnternet paketiniz yetersiz geldiyse ve ek paket almak istemiyorsanız siz de Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kampanyası düzenleyerek çoğu kişinin internete bedava olarak erişmesine de olanak sağlıyor. Bu rehberde ise Turkcell’de nasıl bedava internet kazanabileceğinize dair bilgiler vereceğim. Turkcell’de aktif olan bedava internet paketleri inceleyerek telefondan bedava internete girebilirsiniz. Daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim, sizlere 4.5G fiber hızında Turkcell Bedava İnternet 2019 geçerli kampanyalarını sunacağız. Diğer sitelerin aksine bu yöntemler halen geçerli ve güncelliğini koruyor.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır ?

Turkcell için bedava internet alma işlemleri aşağıda göstereceğim başlıklarda detaylıca anlatılacaktır. Siz de tamamen güncel bedava internet avantajlarından faydalanabilirsiniz. Sayfayı aşağı kaydırarak bütün geçerli yöntemleri görebilirsiniz.

Sen Yap Diye Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet paketleri kampanyalarına dahil olarak ‘’Sen Yap Kazan Kazandır Kampanyası’’ ile 40 GB’a kadar bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için BiP uygulaması içinde ‘’Sen de yap’’ kanalını takip ederek, eğlenceli görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. BiP uygulaması üzerinden 25 dakika toplam arama yapan aboneler, gün içerisinde kullanabilecekleri 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilmektedir. Aynı zamanda görevlerini yerine getiren aboneler arkadaşlarını davet ederek de hem davet eden hat sahibi hem de davet edilen hat sahibi 1 GB bedava internet kazanacaktır.

Turkcell bedava internet sen yap diye

Hediye Havuzu 1 GB İnternet Hediyesi

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirip Hediye Havuzunu kullanan kullanıcılar 1 GB bedava internet kazanıyor. Yapılışı çok basit. Hemen Dijital Operatör Uygulaması üzerinden Hediye Havuzu bölümüne girin. 1 GB hediyeniz tanımlanır. İsterseniz bu hediyeyi başka birisine de gönderebiliyorsunuz.

Turkcell bedava internet hediye havuzu 1gb

Hediye Havuzu İle Bir Sürü Hediye Kazanabilirsiniz!

Hediye havuzu platformunda size özel birçok hediye kullanım bulunmakta. Bunları zamanla alabileceksiniz.

Turkcell Salla Kazan Hediye İnternet

Dijital Operatör uygulamasını indirip Salla Kazan bölümünden her hafta birbirinden güzel hediye kullanımlar kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet salla kazan

Turkcell Salla Kazan Nedir?

Turkcell Salla Kazan, Turkcell tarafından Dijital Operatör üzerinden sunulan bir uygulama olup, kullanan hat sahiplerine bedava internet olmak üzere hediyeler kazandırmaktadır. Salla Kazan ile alabileceğiniz hediyeler arasında;

 • Günlük 1 GB internet,
 • Haftalık 5 GB internet,
 • Haftalık 10 GB internet,
 • Aylık 1 GB internet,
 • Aylık 3 GB internet,
 • Aylık 10 GB internet,
 • Aylık dergilik paketi,
 • Aylık Fizy paketi,
 • Aylık TV+ paketi,
 • Haftalık Her Yöne 10.000 dakika gibi daha onlarca farklı hediye yer almaktadır.

Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanmak için Play Store ya da App Store kullanılarak ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını indirin. Uygulamayı indirdikten sonra giriş için şifre almalısınız. ‘’SIFRE’’ yazılıp 2222’ye SMS olarak ücretsiz göndererek şifrenizi alabilirsiniz. Gelen şifre ile telefon numaranızı kullanarak Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasına girdikten sonra uygulamanın sol tarafında bulunan ‘’Salla Kazan’’ kutusuna tıklayarak, telefonunuzu bir kez sallamanız ile hediyenizi kazanabilirsiniz.

 • Turkcell faturasız hat sahipleri 30 TL ve üstü yükleme ile ek olarak 1 defa daha Salla Kazan’a katılma hakkı kazanmaktadır.
 • Salla Kazan her hafta Cuma günü yenilirken, kullanım süresi Perşembe gününe kadar geçerlidir.
 • Salla Kazan ile kazandığınız hediye ve geçerlilik tarihine yönelik bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Turkcell doğum günü olan kullanıcılarına özel doğum günü hediyesi olarak ek bir defa daha Salla Kazan’a katılma şansı vermektedir.

 

Dergilik Haftalık 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell abonelerine özel Dergilik uygulamasını indirip giriş yapanlara anında haftalık 1GB bedava internet sunuyor. Eğer sizde bu hediyeyi almak istiyorsanız Dergilik uygulamasını indirip giriş yapın ve anında hediyeye sahip olun.

Paycell ile ilk Fatura Ödemeye 1 GB, İkinci Fatura Ödemeye 2 GB İnternet Hediyesi

Paycell kullanarak faturasını ödeyen Turkcell abonelerine özel Turkcell bedava internet tanımlanıyor.

 • Kampanyaya katılmak için 5955’e PAYCELL FATURA yazıp gönderdikten sonra Paycell Uygulaması ile ya da Turkcell Mağazaları’ndan fatura ödemesi yapılması gerekmektedir. Göndereceğiniz SMS ücretsizdir.
 • Kazanılan 1 GB ve 2 GB internet yükleme tarihinden itibaren 1 hafta geçerlidir.

4.5G Hediye BiP 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell BiP kullanıcılarına özel yapılan bu kampanya kapsamında abonelerin BiP üzerinden yaptıkları sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşüyor. Turkcell abonelerinin ise BiP üzerinden yapacakları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri internet paketinden harcamadan, ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Kampanyaya katılmak için bazı paketlerde bulunmanız gerekiyor eğer o paketlerde bulunuyorsanız otomatik olarak yükleniyor.

Evet bu rehberde sizlere tamamen geçerli bedava internet kampanyalarını gösterdik. Başka rehberlerde görüşmek üzere bildirimleri açmayı unutmayın!