Türk Telekom Bedava İnternet 2019 – Yeni Geçerli Yöntemler

tarafından
Türk Telekom Bedava İnternet 2019 – Yeni Geçerli Yöntemler

Çoğu telefon kullanıcısı internetlerin kotasının az olmasından yakınır. Türk Telekom bu yönde ucuz paketleri ve bol GB tarifeleri var. Bunun dışında internet paketlerinin bu kadar ucuz olmasına karşın Türk Telekom bedava internet kampanyası düzenleyerek çoğu kişinin internete bedava olarak erişmesine de olanak sağlıyor. Bu rehberde ise Türk Telekom’da nasıl bedava internet kazanabileceğinize dair bilgiler vereceğim. Türk Telekom’da aktif olan bedava internet paketleri inceleyerek telefondan bedava internete girebilirsiniz. Daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim, sizlere 4.5G fiber hızında Türk Telekom Bedava İnternet 2019 geçerli kampanyalarını sunacağız. Diğer sitelerin aksine bu yöntemler halen geçerli ve güncelliğini koruyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Alınır ?

Türk Telekom için bedava internet alma işlemleri aşağıda göstereceğim başlıklarda detaylıca anlatılacaktır. Siz de tamamen güncel bedava internet avantajlarından faydalanabilirsiniz. Sayfayı aşağı kaydırarak bütün geçerli yöntemleri görebilirsiniz.

Selfy İnternetini 3 Ay Boyunca İkiye Katla! X2 İnternet!

Türk Telekom operatöründe aktif olan internet paketlerinizi 2 katına ücretsiz olarak katlamak istemez misiniz? Mesela, hattında 2GB internet paketi varsa bunu 4 GB yapabilirsiniz. Hem de bu 2 kat interneti her ay katlanacak biçimde 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Yani 2 GB internetiniz var ise toplam 6 GB bedava internet kazanacaksınız. İlk olarak 3G uyumlu olan hattınızı Türk Telekom operatörlerine giderek 4.5G uyumlu yapmanız veya hali hazırda kullanmanız durumunda otomatik olarak 2 katı bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapacaklarınız sadece 2KAT yazıp 5555’e göndermek.
Türk Telekom Bedava İnternet 2019 2 KAT

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom operatörü müşterilerine özel 4.5G hızıyla bedava 30 GB internet kazanmak istemez misiniz ? Yapacaklarınız çok basit. 2019 Temmuz ayından sonra 4.5G müşterisi olduysanız bu hediyeden 30 gün boyunca faydalanabilirsiniz. Yalnız internet paketin düşükse ve 4.5G SIM kartını daha almadıysan ikiye katlama yerine bu paketi öneririm. İkiye katla ile aynı anda kullanamıyorsunuz. Türk Telekom Bedava 30 GB İnternetten yararlanmak için sadece 4.5G 30GB yazıp 5555‘e göndermek yeterli.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019 30GB

E-Fatura ile 1 GB Bedava İnternet

Hiçbir koşul gerektirmeden Türk Telekom’lulara özel 1 GB bedava internet kazanmak için sadece faturalı olmanız yeterli. Sonra 1 GB yazıp boşluk bırakıp kendi e-mail adresinizi 3008′e gönderin. Örnek mesaj: 1 GB [email protected] bunu 3008 gönderin. 1 GB bedava internetinizi doya doya kullanın.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Sadece Online İşlemler uygulamasını kullanarak her hafta hediye kazanabileceğini biliyor muydun ? İşte en kral kampanya olan şartsız-koşulsuz her hafta olan Türk Telekom Bedava İnternet Sil Süpür 2019 yapılışı için hemen Play Store ya da App Store üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirin. Sil Süpür uygulaması ile her hafta 1 GB’tan 30 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasından kazanacağınız bedava internet için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Evet bu rehberde sizlere tamamen geçerli bedava internet kampanyalarını gösterdik. Başka rehberlerde görüşmek üzere bildirimleri açmayı unutmayın!