SparkVPN İle Engel Kaldırma Fatih VPN – [2020]

tarafından
SparkVPN İle Engel Kaldırma Fatih VPN – [2020]

Merhaba Teknoloji Dostu okurları sizlere Fatih ağında kullanabileceğiniz, özel bir vpn programı sunuyoruz. 2020 yılında bu yeni Fatih VPN uygulamamızın ismi SparkVPN‘dir. Spark VPN ile okulda internette istediğiniz sitelere girebileceksiniz. Program ile Millî Eğitim Bakanlığı ağındaki engelleri kaldırarak, Instagram, Facebook, YouTube gibi sosyal medya sitelerine girebilirsiniz. Fatih ağına bağlanabileceğiniz özel ayar ile konu güncellenmiştir.

Yeni okul döneminde (2019-2020) de sizlere okulda internet kullanmanız için, Teknoloji Dostu olarak güncel fatih vpn sunacağız. Bu yazıda çalışan fatih vpn olacaktır. Aşağıdaki linklerden fatih vpn indirebilirsiniz.

Eğer Fatih Okul Ağının şifresini bilmiyorsanız aşağıdaki konudan öğrenebilirsiniz. Bu şifreyle diğer cihazlarınızı fatih ssid ( adı) adıyla ağ bağlantısına bağlayıp internete erişebilirsiniz. Fatih Wifi Şifresi için aşağıdaki yazıya gidin.

Tavsiye Edilen Yazı

Güncel Fatih Şifre – Fatih Wifi Şifresi – Okul İnterneti [2020]

İlk önce işlemleri daha rahat yapmak için Meb Sertifikasını indirelim. Bu sertifikayı yükleyip kurduğunuzda vpn işlemi de yapmasanızda googleye girdiğinizde bazı web sitelerini açacaktır. Güvenli değil hatasından kurtulursunuz.Aşağıdaki konudan devamına ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazı

MEB Sertifika Yükleme Fatih Ağı Bağlantınız Gizli Değil Hatası

SparkVPN Kurulumu

  • Sayfanın en aşağısındaki linkten SSH alma sitesine giriyoruz. Biraz aşağı iniyoruz sol bölümü değil sağ bölümdeki sadece username bölümünü dolduruyoruz. Bu bize 3 gün yerine 1 haftalık ssh sağlayacak. Create ssh account tıklıyoruz.Fatih VPN SSH
  • En aşağıya iniyoruz.

Fatih VPN SSH

Fatih VPN SSH

  • Continue Create Account’a Tıklayın. Açılan sayfada azıcık aşağı inin. Bilgileri kendinize göre girin. Ve Create account tıklayın.

Fatih VPN SSH

Fatih VPN SSH

  • Yukarıdaki bilgileri bir yere not edin.
  • Bunlar 1 haftalık olduğu için bir hafta sonra aynı işlemleri yaparak tekrardan hesap alabilirsiniz.
  • Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirin.
  • SparkVPN uygulamasını açıp sağ üstte yer alan “Tweaks” alanından sayfanın en aşağısında bulunan linkten özel ayar dosyasını indirip import ediyoruz.

Spark VPN kurulumu

  • Tweaks yazısının sol kısmında bulunan butona basarak aşağıdaki siteden almış olduğumuz SSH hesabının bilgilerini giriyoruz.

Spark VPN kurulumu

  • Aşağıdaki verdiğimiz SSH sitesinden aldığımız bilgileri aşağıdaki gibi giriyoruz.

SparkVPN kurulumu

  • Aşağı iniyoruz ve “DNS Forwarder”ın tikini kaldırıyoruz ve diğer ayarlara dokunmuyoruz.

SparkVPN kurulumu

Sonra start’a basıp keyfimize bakıyoruz.

Spark VPN İndirmek için Aşağıdaki Linke Tıklayın.

SparkVPN İndir

Özel Ayar Dosyası için Aşağıdaki Linke Tıklayın.

[Yandex Disk] Ayar dosyası İndir [Alternatif Link] [Google Drive] Ayar dosyası İndir

SSH Hesabı sitesi : Tıkla

Teknoloji Dostu Forumuna üye ol! Soruların varsa konu açabilirsin! Forumda yeni konu açıp sorunu belirtirseniz yardımcı olacağız. Bize daha fazla destek olmak için yorumdan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Teknoloji Dostu sitesi olarak bu desteklere ihtiyacımız var. Bize sosyal medya adreslerinden de ulaşabilirsiniz. Yazılarımızı sosyal medyada paylaşarak bize çok büyük bir destek sağlamış olursunuz. Bir sonraki yazılarda görüşmek üzere.