Snapchat’e 3D Kamera Selfie Modu Geldi!

tarafından
Snapchat’e 3D Kamera Selfie Modu Geldi!

Snapchat‘e 3D kamera selfie modu geldi. Özelliği kullanmak için iPhone X ya da daha yeni versiyon bir iPhone‘a sahip olmanız gerektiğini bildirelim. iPhone X ya da daha yeni versiyon iPhone’ler 3D Kamera Modlarını kullanabilecek. Bu modlarla birlikte yeni filtrelere, efektlere, lens modları Snapchat’de yer alacak.

Snapchat 3D Kamera Selfie Modu Nasıl Kullanılır ?

3D Selfie bu modu desteklemeyen telefonlardan da görüntülenebilecek. Kullanıcılar çekilen selfielere telefonlarını sağa sola döndürerek efekti görebilecekler. Snapchat bu modun ileride daha fazla telefon tarafından destekleneceğini belirtiyor.

Snapchat 3D Kamera

Yeni mod efektleri ve filtreleri tamamen yaratıcılığa bakıyor. Bu modu kullanarak birbirinden etkili selfieler oluşturabiliyorsunuz.

Snapchat‘te yakalanan 3D selfieler uygulamada paylaşılabilir veya bir kullanıcının kamera rulosuna kaydedilebilir ve başka bir yerde paylaşılabilir. Uygulamanın dışında paylaşılması, kişilerin görüntü perspektifini değiştirmek için telefonlarını hareket ettirme yeteneğini ortadan kaldıracak. Snapchat’in en popüler özelliklerinin uygulamada sık sık kullanıldığı ve Instagram’da paylaşmak için kaydedildiği göz önüne alındığında, özellikle 3 boyutlu fotoğrafların Snapchat dışında paylaşıldığını göreceğiz.