Samsung, Yeni Dikey Katlanabilen Telefonu Galaxy Z Flip’in Reklamını Yayınladı!

tarafından
Samsung, Yeni Dikey Katlanabilen Telefonu Galaxy Z Flip’in Reklamını Yayınladı!

Samsung, telefonun lansmanı yapılmadan önce Oscar Ödülleri sırasında Galaxy Z Flip reklamını yayınladı. Lansman ise 11 Şubat’ta olacak. Detaylar ise haberimizde…

Samsung Galaxy Z Flip Reklamı

Büyük teknoloji şirketlerinin temel notlarında neyi duyurmayı planladıklarını bize bildiren şeyler çalışanların sızıntıları değil, giderek artan bir şekilde şirketlerin kendileri. Bu yılki Akademi Ödülleri (Oscar), Samsung’un 11 Şubat Unpacked açılış konuşmasının önüne geçtiğinden , şirket Galaxy Z Flip‘in reklamını yayınlamaya karar verdi – temel olarak tüm telefonu gösterdi.

Samsung’un yeni Galaxy S20 telefonlarını (serinin 3 telefonu) ve cam ekrana sahip olduğu söylenen katlanabilir bir telefon olan Galaxy Z Flip’i duyurmasını bekliyoruz . Reklam, telefonun 90 derecelik bir açıyla bir masada oturduğunu, görüntülü sohbet yapmanın daha iyi olduğunu gösterdi. Ayrıca telefonun dikey katlanabilir olduğunu ve bunun rahatça yapılabildiğini gösterdi.

Reklamın küçük bölümünde, “Ana ekranın ortasında, ekranın doğal bir özelliği olan küçük bir kırışıklık fark edebilirsiniz” yazan bir yazı var.  Galaxy Fold’da da olduğu gibi, Z Flip’te de bir katlanma çizgisi olacağını anlıyoruz. Reklam ayrıca iki farklı renk ile çıkacağını gösterdi: mor ve siyah.

Reklam, katlandığındaki küçük ekranın arama için kullanabileceğini ve ayrıca bir aramayı kabul etmek veya reddetmek için kaydırıcılara sahip olduğunu gösteriyor.

11 Şubatta ise telefonun resmi duyuruluş lansmanını izleyeceğiz. Bakalım bizleri daha ayrıntılı olarak neler bekliyor olacak.