Samsung Galaxy S11, Galaxy S20 Olarak Tanıtılabilir

tarafından
Samsung Galaxy S11, Galaxy S20 Olarak Tanıtılabilir

Akıllı telefon adlarının çoğunun basitçe sayısal bir sıra izlediği varsayılır, bu nedenle şirketler bir seriyi kırdığında insanlar dikkat çeker. Bu durumu Apple şirketinin iPhone serisinde “9” u atlayan iPhone X ile görmüştük. Eğer iddialar doğruysa Samsung, Galaxy S11 yerine, 2020’nin başındaki amiral gemisini Galaxy S20 olarak adlandıracak.

Samsung Galaxy S11/S20

Bunun nedeninin yine öne sürülen iddialarca, “20” nin telefonun piyasaya sürüldüğü yıl olan 2020 ile nasıl eşleştiği ve bunun yeni bir başlangıç olduğu hakkında konuşuyor.

Bu durumda Galaxy S11 veya iddialar doğru ise Galaxy S20’nin olağanüstü özellikler ile “yeni bir başlangıç” yapacağı beklenebilir.

Galaxy S20 / S11’in doğal olarak en yeni Qualcomm Snapdragon 865 ve Exynos eşdeğeri ile gelmesi bekleniyor, kamera seti yeni bir makro lensi karşılayabilir. Tasarım, Galaxy Note 10’un orta delikli ön kamerasını ve yeni bir dikdörtgen kamera çarpmasını karıştırarak bir değişim geçiriyor.

Adlandırma değişikliği ayrıca geleceğin Galaxy S telefonları hakkında sorulara neden oluyor. 2021 amiral gemisi Galaxy S21 mi olacak, yoksa Huawei telefonlarında olduğu gibi Galaxy S30 mu olacak ? Bu söylentiler daha netlik kazanmış değil.