Instagram Şekilli Yazı Tipli Biyografi Nasıl Yazılır ?

tarafından
Instagram Şekilli Yazı Tipli Biyografi Nasıl Yazılır ?

Instagram artık hayatımızda çok fazla değer görüyor. İnsanlar birçok anı ve fotoğrafını bu sosyal medya platformunda paylaşıyorlar. Bu yazıda size havalı gözükecek biyografi alanına veya isim alanına yazılabilen şekilli yazı tiplerini nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz.

Instagram Şekilli Biyografi

Instagram şekilli yazı tipli biyografi nasıl yazılır konusuna girmeden önce rehberimizi yararlı bulursanız diğer rehberlerden haberdar olmak için sitemizdeki bildirimlere abone olabilirsiniz.

Sık sık biyografi ve isim yerinde normal klavye ile yapamayacağınız yazı tiplerini hatta baş aşağı görünen bir yazı görürsünüz. Instagram biyografisindeki yazı tipini nasıl değiştirdiğinizi merak ettiyseniz, tam aradığınız şey burada. Instagram şekilli isim yazma işlemi göründüğünden de kolaydır.

Instagram Şekilli Yazı Tipli Biyografi

Instagram Şekilli Yazı Nasıl Yazılır ? Şekilli Biyografi ve İsim

Yükleyebileceğiniz uygulamalar veya yükleyebileceğiniz klavyeler var, ancak mobilde yapmanın en kolay yolu şudur:

  1. İstediğiniz tarayıcıyı açın ve tıklayın siteye gidin.
    Instagram Şekilli Yazı Biyografi Nasıl Yapılır ?
  2. Metninizi en üstteki kutuya yazın ve en alttaki metninizi birçok yazı tipine “çevrilmiş” olarak görürsünüz. Bazıları iyi, bazıları kötüdür. Senin tercihin. Eğer hiçbirini beğenmediysen aynı mantıkla çalışan başka siteye deneyebilirsin.
  3. Favori yazı tipinizi seçin, uzun basarak metninizi vurgulayın (“tümünü seç”) dedikten sonra panoya kopyalayın.
  4. Instagram’a geri dönün, profilinizde “düzenle” yi tıklayın ve kopyanızı istediğiniz yere yapıştırın.
  5. Kaydedin. İşte Oldu.

Instagram biyografisindeki yazı tipini değiştirmek istediğinde bazı özel karakterlerin çalışmadığını (soru işaretleri veya açık kareler gibi görünebilirler) farkedebilirsin çünkü cihazının bu Unicode’u desteklemediğini gösterir. Bu durumda diğer yazı tiplerini deneyin.