Instagram Hesap Ekleme Limiti Nasıl Kaldırılır ?

tarafından
Instagram Hesap Ekleme Limiti Nasıl Kaldırılır ?

Instagram uygulaması hesap ekleme sınırı nasıl kaldırılır ? Instagram 5’ten fazla hesap nasıl eklenir ? Instagram bildiğiniz üzere Android veya iOS uygulamasında 5 tane hesabınızı eklemeye izin veriyor. Eğer birçok instagram sayfanız veya sahte hesaplarınız var ise çıkış yapmadan sınırsız hesap ekleyebilirsiniz. Bu rehberde Instagram hesap ekleme limiti nasıl kaldırılır ? konusundan bahsedeceğiz.

Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram’ın kullanıcıları korumaya dayalı politikaları var ve bu doğrultuda bazı limitler koyulmuş durumda. Bu sınırlamalar kullanıcıları epey zorluyor.

Instagram hesap ekleme limiti

Gerçek bir insan, yani robot (bilgisayar programı) olmasanız bile sistem garantiye almak için beğeni limiti, yorum limiti, takip etme veya çıkarma limitleri gibi birçok sınırlama getirilmiş halde. Hal böyle olunca uygulamadan verim almak zorlaşıyor.

Bu limitlerden bazıları da hesap ekleme limiti. Telefonunuzdaki instagram uygulamasına çıkış yapmadan en fazla 5 hesap ekleyebiliyorsunuz.

Eğer bir reklam ajansında sosyal medya işinde uğraşıyorsanız ve hesap yönetimi alanındaysanız bu işlem canınızı sıkabilir. Birçok markanın hesabını yönetmek durumunda 5 hesap yeterli gelmeyebilir. Veya çok sayıda instagram eğlence, mizah vs. sayfalarınız; stalk yapmalık sahte hesaplarınız olabilir. Bu gibi durumda şimdi gelin neler yapabilirsiniz, nasıl limiti kaldırıp sınırsız hesap eklersiniz bunlardan bahsedelim.

Ayrıca bu rehberde Instagram adı altında konuştuk fakat WhatsApp, Facebook ve diğer uygulamalar için de geçerli bu işlemler.

Instagram Sınırsız Hesap, Hesap Ekleme Limiti Nasıl Kaldırılır ?

Bazı telefon üreticileri sisteme entegre halde çoklu hesap adı altında bu özelliği sunmuş olsada bazı telefon üreticilerinde, saf Android arayüzünde bu özellik sağlanmamış. Bu rehberde size yükleyeceğiniz uygulama klonlayıcı uygulamalarından bahsediyor olacağız.

  • Uygulamayı açtıktan sonra klonlayacağınız, çoklu hesap olarak kullanacağınız uygulamaları seçin (Instagram, Facebook, Twitter, WhatsApp, Telegram vb.)
  • Program sizin için seçtiğiniz uygulamalar için ayrı bir bölüm oluşturacak ve uygulama apk, veri dosyalarını oraya yerleştirecek.
  • Bundan sonra uygulama üzerinden kısayol oluşturup ana sayfanıza ekleyebilirsiniz.
  • Eğer sınırlı bir alanınız veya eski bir telefonunuz (artık yavaş çalışan donanımı yetersiz) var ise sonunda Lite yazan daha düşük depolama ve bellek kullanan uygulamaları tavsiye edin.
  • Uygulama klonlandıktan sonra aynı sıfır (yeni yüklenmiş) bir instagram uygulaması gibi kullanabilirsiniz. Hesaplarınızı ekleyin ve keyfinize bakın. Bildirimleri de alabilirsiniz.
  • Bu uygulamanın bilinen bir yasağı yok. Yani instagram tarafından yasaklanmamış fakat siz yine de dikkatli olun. Hesabınıza bir şey olursa sorumlusu değiliz.
  • Kendim 2 yıldır kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı olmadı. Dilerseniz uygulamalara geçelim.

Çoklu Hesap – Uygulama Klonlama Uygulamaları

İşte Android ve iOS da bulunan hesap klonlama uygulamaları. Aşağıda bulunan uygulamalardan herhangi birisini seçip telefonunuza yükleyin. Çalışma mantığı hepsinin aynıdır.

Parallel Space

Android ve iOS platformunda bulunan bu uygulama ile uygulama klonlayarak çoklu hesap açabilirsiniz. 100+ Milyon kullanıcı tarafından indirilen bu uygulama aralarında en iyilerinden.

Hem Android hem iOS, Play Store veya App Store’dan ulaşabilirsiniz.

Android

iPhone

Parallel Space Lite

Android ve iOS platformunda bulunan bu uygulama ile uygulama klonlayarak çoklu hesap açabilirsiniz. 100+ Milyon kullanıcı tarafından indirilen bu uygulama aralarında en iyilerinden. Bu da onun lite sürümü. Eğer yavaş, belleği yetersiz, depolaması yetersiz bir telefonunuz var ise şiddetle öneririm.

Sadece Android’te bulunuyor.

Android

DualSpace Lite

Eğer yavaş, belleği yetersiz, depolaması yetersiz bir telefonunuz var ise şiddetle öneririm. Diğer alternatiflerine göre daha hızlı açılmaktadır.

Hem Android hem iOS, Play Store veya App Store’dan ulaşabilirsiniz.

Android

iPhone

DualSpace

Hem Android hem iOS, Play Store veya App Store’dan ulaşabilirsiniz.

Android

iPhone

Clone App Pro

Sadece Android’te bulunuyor.

Android

Multiple Accounts

Android 

iPhone

Hem Android hem iOS için geçerli, Play Store veya App Store’dan ulaşabilirsiniz.