Instagram Beğeni Sayıları Nasıl Geri Getirilir ? Tüm Kullanıcıların Beğeni Sayılarını Görün!

tarafından
Instagram Beğeni Sayıları Nasıl Geri Getirilir ? Tüm Kullanıcıların Beğeni Sayılarını Görün!

Geçen ay Instagram şirketi bazı gönderilerdeki beğeni sayılarını gizleme başladı. Hareketin arkasındaki fikir, “kullanıcıların fotoğraflara ve videolara odaklanmasına izin verin, kaç beğeni aldığınıza değil” olarak sunuldu. Gönderiyi paylaşan kişi dışında kimse gönderi istatistiklerini göremeyecek. Türkiye’de ise bu bazı kullanıcılara kademeli olarak sunulmaya devam ediyor. Her ne kadar bizce doğru bir hamle olsa da bazı kullanıcıların iş gereği bu istatistiklere bakması gerekebilir. Bu rehberde size instagram beğeni sayıları nasıl geri getirilir ? instagram beğeni gösterme nasıl yapılır ? bunlardan bahsedeceğiz.

Instagram beğeni sayısını geri getirme

Beğenileri ve yorum sayılarını görmeyi istiyorsanız veya işiniz için bunları görebilmeniz gerekiyorsa , beğenilerin dönüşüne yardımcı olabilecek bir Chrome uzantısı var. ” The Return of the Likes ” adındaki Chrome uzantısı bu işlemi geçerli kılıyor.

Ne yazık ki, Instagram’ı akıllı telefonunuzdan ziyade bilgisayarınızda görüntülemeniz gerekmekte. Ancak, yüklendikten sonra beğeni ve yorum sayısını görünür hale getirecek.

Instagram beğeni sayıları nasıl geri getirilir ?

  • Bilgisayarınızdan ” The Return of the Likes ” adındaki Chrome uzantısını indirin. Üzerine tıklayarak erişebilirsiniz. Chrome tarayıcısından giriş yapmalısınız.
  • Uzantıyı aktifleştirin.
  • Chrome kullanarak instagram.com web sitesine girin.
  • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. Bu resmi instagram sitesidir. Güvenlikle girebilirsiniz. Uzantı da sizin verilerinizi satmadığını kabul ediyor.
  • Artık beğeni sayılarını görebilirsiniz.

Gönderileri kaydırdıkça, beğeni ve yorum sayısı, normal telefonunuzdakinden farklı olarak her bir gönderinin üstünde turuncu olarak görünür

instagram beğeni sayısını geri getirme

Bunları tek bir hesabın sayfasına giderek de görüntüleyebilirsiniz. Instagram hesabımız şöyle görünecek:

instagram beğeni sayısını geri getirme

Beğen ve yorum sayıları bir hesap görünümünde her resmin altında yayınlanır.

Rehberi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz. Bir sonraki rehberlerde görüşmek üzere.