Güncel Fatih VPN Ayarları Yasakları Kaldırın – [2020]

tarafından
Güncel Fatih VPN Ayarları Yasakları Kaldırın – [2020]

Merhaba genç arkadaşlar, yeni okul döneminde (2019-2020) [2020] Ocak ayında sizlere okulda internet kullanmanız için, Teknoloji Dostu olarak güncel fatih vpn sunacağız. Bu yazıda birçok çalışan fatih vpn olacaktır. Yazının en Aşağısındaki linklerden fatih vpn indirebilirsiniz. Bu sayede okullarda yasaklı sosyal medya, youtube, instagram gibi sitelere girebilirsiniz.

Güncel Fatih VPN Ayarları

Eğer Fatih Okul Ağının şifresini bilmiyorsanız aşağıdaki konudan öğrenebilirsiniz. Bu şifreyle diğer cihazlarınızı fatih ssid ( adı) adıyla ağ bağlantısına bağlayıp internete erişebilirsiniz. Fatih Wifi Şifresi için aşağıdaki yazıya gidin.

Tavsiye Edilen Yazı

Güncel Fatih Şifre – Fatih Wifi Şifresi – Okul İnterneti [2020]

Okullarda sunulan internet yasağını VPN veya WEB PROXY, PROXY kullanarak aşabilirsiniz.
Öncelikle belirtelim. Bu içerik kapsamında uygulayacağınız yöntemler doğrultusunda okulunuzun yaptırımlarından sorumlu değiliz. Kötüye kullanım sergilerseniz bütün sorumluluk sizin üstünüzdedir. Eğer sorumlulukları kabul ediyorsanız yazımıza devam edelim.

İlk önce işlemleri daha rahat yapmak için Meb Sertifikasını indirelim. Bu sertifikayı yükleyip kurduğunuzda vpn işlemi de yapmasanızda googleye girdiğinizde bazı web sitelerini açacaktır. Güvenli değil hatasından kurtulursunuz.Aşağıdaki konudan devamına ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazı

MEB Sertifika Yükleme Fatih Ağı Bağlantınız Gizli Değil Hatası

Güncel Fatih VPN Ayarları

Fatih projesi kapsamında sunulan internet erişim hizmeti bildiğimiz gibi bazı yasaklar içeriyor. Örneğin sosyal medya platformlarının çoğu yasaklı. Yasaklı olan sitelere girmek için alternatifler üretilebilir. Fakat çoğu yöntem sistem tarafından da engellenebiliyor. Çalışmazsa yeni yöntemleri siz yorumlarda bildirdikçe ekleyeceğimizi bildirelim. Tüm yöntemler test edip eklenir. Fakat MEB bir süre sonra fatih için vpn‘leri engelleyebilmektedir. Daima güncellenecektir. İşte fatih ağında çalışan vpn, okul interneti için vpn 2019 [2020] aşağıdadır. İşte sizin için güncel fatih vpn aşağıdadır.

Aşağıdaki listelerde uygun cihazlar için (Akıllı Tahta, Telefon, Tablet, Bilgisayar) programlar ve yöntemler listelenmektedir. İster akıllı telefonlarda ister akıllı tahtalarda Youtube ve diğer web sitelere erişebilirsiniz.

Engeli kaldırmak için VPN & Proxy olarak Android işletim sistemli cihazlar (Telefon, Tablet) için önerilen yöntemler aşağıdadır.

Engeli kaldırmak için VPN & Proxy olarak Windows işletim sistemli cihazlar (Akıllı Tahta) için önerilen yöntemler aşağıdadır.

Engeli kaldırmak için VPN & Proxy olarak iOS işletim sistemli cihazlar (Apple iPhone Telefon, iPad Tablet) için önerilen yöntemler aşağıdadır.

Teknoloji Dostu Forumuna üye ol! Soruların varsa konu açabilirsin! Forumda yeni konu açıp sorunu belirtirseniz yardımcı olacağız. Bize daha fazla destek olmak için yorumdan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Teknoloji Dostu sitesi olarak bu desteklere ihtiyacımız var. Bize sosyal medya adreslerinden de ulaşabilirsiniz. Yazılarımızı sosyal medyada paylaşarak bize çok büyük bir destek sağlamış olursunuz. Bir sonraki yazılarda görüşmek üzere.