Fatih Web Proxy Akıllı Tahta Engel Kaldırma [2020] – [Çalışıyor]

tarafından
Fatih Web Proxy Akıllı Tahta Engel Kaldırma [2020] – [Çalışıyor]

Fatih proxy, Fatih VPN’siz internete erişim, fatih yasakları kaldırma, Fatih web proxy ile tarayıcıdan engel kaldırın. Windows (Akıllı Tahtada) veya telefonlarda Fatih ağında kullanabileceğiniz, özel bir proxy sunuyoruz. Fatih Proxy ile okulda internette istediğiniz sitelere girebileceksiniz. Program ile Millî Eğitim Bakanlığı ağındaki engelleri kaldırarak, birçok internet sitesine girebilirsiniz. Fatih ağına bağlanmak için yazının tamamını okuyun.

Fatih Web Proxy

Yeni okul döneminde (2019-2020) [2020] Ocak ayında sizlere okulda internet kullanmanız için, Teknoloji Dostu olarak güncel fatih proxy sunacağız. Bu yazıda çalışan fatih proxy olacaktır. Aşağıdaki linklerden fatih proxy sitesine erişebilirsiniz. Fatih web proxy bu konuda olacaktır.

Eğer Fatih Okul Ağının şifresini bilmiyorsanız aşağıdaki konudan öğrenebilirsiniz. Bu şifreyle diğer cihazlarınızı fatih ssid ( adı) adıyla ağ bağlantısına bağlayıp internete erişebilirsiniz. Fatih Wifi Şifresi için aşağıdaki yazıya gidin.

Tavsiye Edilen Yazı

Güncel Fatih Şifre – Fatih Wifi Şifresi – Okul İnterneti [2020]


İlk önce işlemleri daha rahat yapmak için Meb Sertifikasını indirelim. Bu sertifikayı yükleyip kurduğunuzda vpn işlemi de yapmasanızda googleye girdiğinizde bazı web sitelerini açacaktır. Güvenli değil, Bağlantınız gizli değil hatasından kurtulursunuz. Aşağıdaki konudan devamına ulaşabilirsiniz.
Tavsiye Edilen Yazı

MEB Sertifika Yükleme Fatih Ağı Bağlantınız Gizli Değil Hatası

Fatih Proxy Sitesi Güncel Fatih WEB Proxy 2020

Fatih proxy vpn kullanmadan Chrome’dan veya başka tarayıcıdan erişir gibi sitelere erişirsiniz. Aşağıdaki linklerden proxy sitelerine erişebilirsiniz. Yoğunluk olmaması için birçok proxy sunucusu ekledik. Açılan sitede kendinize göre en hızlı proxy sunucusunu seçin ve tıklayın. Buradan açılan Google araması ile istediğiniz siteye erişim sağlayabilirsiniz. Web proxy ile Fatih engel kaldırma işlemini yapmış olursunuz. Siteye erişmek için web sitemizi sürekli ziyaret etmeniz gerekli. Bu güncel proxy sunucularını güncellemek için gereklidir.

Teknoloji Dostu Proxy, Fatih Proxy için aşağıdaki linkte tıklayın. Buradaki linkten ölçeklendirilmiş ekranda erişeceksiniz. Tam ekrana erişmek için aşağıdaki bulunan sayfadaki linke tıklayıp reklamı geçmek ve tam ekran için siteye erişeceksiniz.

Fatih PROXY Tıkla

Fatih proxy 1 Fatih proxy 2

  • Kanıt: IP adresi ve lokasyon değişti. Almanya lokasyon gözüküyor. Bu sayede herhangi bir siteye erişebileceksiniz.

Fatih proxy 3

YENİ! Videolu Anlatım

Teknoloji Dostu Forumuna üye ol! Soruların varsa konu açabilirsin! Forumda yeni konu açıp sorunu belirtirseniz yardımcı olacağız. Bize daha fazla destek olmak için yorumdan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Teknoloji Dostu sitesi olarak bu desteklere ihtiyacımız var. Bize sosyal medya adreslerinden de ulaşabilirsiniz. Yazılarımızı sosyal medyada paylaşarak bize çok büyük bir destek sağlamış olursunuz. Bir sonraki yazılarda görüşmek üzere.